Türk Amerikan Derneği Farkı

Türk Amerikan Derneği Farkı

Türk Amerikan derneği geçmişten günümüze gelen 67 yıllık süreçte yabancı dil ve eğitimlerinde uzman hale gelmiştir. Bakırköy İngilizce kursunda kursiyerlere yönelik eğitim çözümleri üreten kaliteli hizmet anlayışı ve öğrenci odaklı eğitim verildiği için  en  kısa sürede ingilizceyi konuşabiliyor hale geleceksiniz !

TAD Bakırköy İngilizce kursları öğrencilerin hali hazırdaki seviyelerini tespit edip eğitimlerini onların bulunduğu duruma göre vermektedir. Kursiyerlerin seviyelerini belirlemek adına seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Seviye tespit sınavlarından çıkan sonuca bağlı olarak öğrencilerin seviyesi tespit edilerek öğrencilere uygun ders programları hazırlanmaktadır.

Her bir kursiyer için ister grup dersi isterse de özel dersler teknolojik bakımdan zengin olan dersliklerde eğitim verilmektedir. Türkiyenin uzman, başarılı, yerli ve yabancı öğretmenleri tarafından Bakırköy İngilizce kursumuzda İngilizce eğitimi alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kursiyerlerin sıradan bir eğitimden oldukça farklı olarak ve zengin materyallere sahip olarak sınıf içerisinde herkesin öz güvenli olarak derse aktif bir şekilde katılmasını sağlamaktayız. İngilizce eğitimleri öğrencilerin taleplerine göre isterlerse sınıf ortamında yada isterlerse özel ders olarak verilmektedir. Eğitimlerde öğrencilerin eğitiminin daha etkin geçmesi ve başarılı odaklı  sonuç alınması için her seviyede kursiyerlere ücretsiz özel ders hakkı verilmektedir. Verilen ücretsiz telafi ders hakkı ile gelmediğiniz günler de alamadığınız konuları yada derste doğru şekilde algılayamadığınız noktaları  ücretsiz özel dersleri ile alabilmektesiniz.

 

Bakırköy İngilizce kursu ; profesyonel eğitmen kadrosuyla, zengin eğitim materyalleriyle ve teknolojik eğitimde en iyi düzeyde olunması ile üst derece de eğitim düzeyine sahibiz Verdiğimiz eğitimlerde hedeflerimizden biride kaliteyi zirveye taşımak ve öğrencilere yurtdışı deneyimi yaşatmak yabancı eğitmenler ile kaliteli bir ortamda İngilizce eğitimi sağlamaktır.

 

Pekçok kişi İngilizceyi öğrenmek için veya var olan dil bilgisini üst seviyeye taşımak için farklı uygulamalara başvurmaktadır ve bu iş sizi çıkmaza sürükleyebilir. Bu kararsızlıktan çıkabilmeniz ve sizlerin iyi derece de bir eğitim alabilmeniz için Bakırköy İngilizce kursumuza sizleri bekliyoruz.

 

Bakırköy İngilizce kursu olarak tarafımızdan kursiyerlerimize sağladığımız etkinlik avantajlarınıda kısaca sizleree aktararak neden Türk Amerikan Derneğini seçmeniz konusun da biraz daha bilgilendirme yapmamızda fayda var. Grammar Club, Speaking Club öğrenme etkinliklerimize bir ömür katılma fırsatı sizlerin oluyor. Bu imkanın öğrencilerde olması sebebiyle katıldığınız zaman öğrendiğiniz bilgileri hiçbir zaman unutmama, hafızanıza kazımak hedeflenmektedir. Grammar Club ile ingilizce dil bilgisi eğitimleri verilmekte ve bu eğitimle cümle kurma, kipleri ve zaman kavramlarını öğrenerek ilk unsurlarını benimseme fırsatı bulmaktasınız.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla