Son Yazılar
Yorum ( 3 )
 1. Semih Keçecioğlu
  24 Ağustos 2016 at 9:01 pm

  Abi kulüplerin logolarından bahsetmişsin ama, Manchester City’nin yenilenen “flat” logosuna değinmemişsin. Yine de bazı yeniliklerinden haberdâr olmadığımız logolar hakkında bahsettiğiniz için teşekkürler.

  Gittikçe yayılan “flat” tasarım, futbol kulüplerinin logolarına kadar işlemiş. Görünen o ki, Avrupa’da bir başarısı olmayan ve kendi halinde bir takım olan Genk, bu işi çok iyi yapmış. Tebrik etmek gerekir.

 2. Kaan
  25 Ağustos 2016 at 11:19 am

  Bence Alanyaspor’un logosunda olan şey şu: dalındaki portakal, Toroslardaki çam, Star Trek futurizmi, günden güne çöle dönüşen Akdeniz’den bir kuple ve son olarak da batan güneşten fırlayan histerik anılar.

 3. ÇİZERİM BİLİRSİN
  8 Mayıs 2018 at 10:20 am

  Avrupa’da yaygınlaşan, daha sade daha kolay akılda kalır görüşü genelde olumlu sonuçlar verse de arması klasik haline gelmiş olan kulüplerin bu işe girerken çok cesur davranmamalarından yanayım. Juventus’un bir önceki logosu takımla ilgili güzel anılar hatırlatırken bugün kullanılan logo çok daha soğuk geliyor. Tabiki bu düşüncem Alanya ya da Derince Belediye Spor için geçerli değil.

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla