SEO Uzmanlarını Buluşturan Dev Konferans İstanbul’da Yapılacak!

SEO Uzmanlarını Buluşturan Dev Konferans İstanbul’da Yapılacak!

Geçtiğimiz yıl adını tüm dünyada etkin bir şekilde duyurmuş olan SEOZEO aracılığı ile ilk defa ülkemizde gerçekleştirilen SEO konferansı dünyaca ünlü pek çok uzmanı İstanbul’da ağırladı. SEO yani daha anlaşılır şekilde “Arama Motoru Optimizasyonu” diyebileceğimiz bu değerli konu başlığı gün geçtikçe Türkiye’de de önemli bir yer edinmeye başlıyor. SEO’nun ilk defa gerçekleştirileceği ülkemizde konferans için en uygun yer olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı tercih edilmişti.

SEO konusunda önemli başarılara imza atan ve bu konudaki araştırmalarını her geçen gün bir üst seviyeye taşıyarak danışmanlık hizmetlerini aktivite eden SEOZEO tarafından düzenlenen bu önemli konferansa dünya üzerinde yaptıkları başarılı işler ile adını duyurmuş olan 8 SEO uzmanı katılmıştı.

Geçen yıl yapılan konferansın getirdiği büyük başarı doğrultusunda bu yıl 25 Ekim 2014’te ikincisi düzenlenecek olan konferansa 400’ü aşkın katılımcının katılması bekleniyor. Bu yılki konferans Şişli Radisson Blu’da gerçekleştirilecek. Tamamen bilginin ve başarının ön planda olacağı bu konferansta katılımcılar tam anlamı ile SEO kelimesinin anlam ve önemini hafızalarına kazıyacaklar.

SEOZOE Kurucusu ve Genel Müdürü olan Yiğit Konur, SEO konferansını ülkemizde gerçekleştirmekten son derece memnun olduğunu ve bu konferanslara duyulan ilgi doğrultusunda devamının geleceğini dile getirerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ülkemizde SEO’nun tanınırlığını ve gerçekten insanların doğru bilgiyle olan etkileşimini artırmak vizyonuyla harekete koyulduğumuz SEOzone’13 bizim için çok özeldi. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlediğimiz etkinliğimize dünyanın farklı ülkelerinden 8 konuşmacı, birçoğu dijital pazarlama yöneticisi olmak üzere 200’ün üzerinde katılımcıyla harika bir etkinliği gerçekleştirdik. SEOzone, 2014 yılında 400’den fazla katılımcı ve çok daha güçlü ve eğlenceli bir kadro ile yayında olacak.”

seozone14

SEOZONE 2014 Konferansı’na Katılan Başarılı Konuşmacıların Listesi

 • Serdar Kuzuloğlu –İnternet Ekipler Amiri & Gazeteci
 • Christoph Cemper: LinkResearchTools’un Kurucusu
 • Annie Cushing: Yazar & Analytics Danışmanı
 • Mike King: Inbound Pazarlama Danışmanı & Yazar
 • Aleyda Solis: Internasyonel SEO Danışmanı & Yazar
 • Jon Cooper: PointBlankSEO Kurucusu & Yazar
 • Yiğit Konur: SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür

 

Siz de TasarımcınınElÇantısı’nin size sunduğu ayrıcalıkları kullanarak SEOZONE 2014 katılımcıları arasındaki yerinizi hemen almak için HYALCIN40 indirim kuponu ile online başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 40 Euro indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

SEOZONE'1314-1360px

Son Yazılar
Yorum ( 1 )
 1. Çilingir
  2 Haziran 2015 at 10:48 am

  Devlerin buluştuğu bu konferans Seo adına yapılan en etkili çalışma olmuştur

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla