SEO Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?

SEO Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?

Şirketlerin Google’da büyümesine yardımcı olma konusunda SEO danışmanlığı, üst sıralara çıkmanıza, artan trafiğe ve daha fazla dönüşüm elde etmenize yardımcı olmak için ne gerektiğini iyi bilen kişi veya kurumlardır.  SEO danışmanlık hizmetleri ile web sitenize ihtiyaç duyduğu rekabet avantajını verin.

SEO danışmanlık hizmetleri Projeleri

Gerçek SEO danışmanlık sonuçları %50’den fazla organik trafik artışı sağlar.  Uzman SEO Danışmanlık Hizmetleri şunları içerir:

SEO danışmanlık hizmeti, şu anda nerede olduğunuzu, nereye gitmeniz gerektiğini ve oraya nasıl ulaşabileceğinizi daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Her web sitesi farklıdır, bu yüzden SEO planı da farklıdır. Aşağıda, hedeflerinize bağlı olarak SEO danışmanlık hizmetlerinin neler içerebileceğinin bir listesi bulunmaktadır.

Ayrıntılı SEO Denetimi

SEO Danışmanlık hizmeti kapsamında, arama motoru optimizasyonu fırsatları ve incelik alanları bulmak için web sitenize derinden inceleme gerektirir.  Denetimler, sayfa içi optimizasyonlar, içerik, site dışı optimizasyon, HTML biçimlendirme, geri bağlantılar, site yapısı ve daha fazlası dahil olmak üzere SEO için en iyi olanın tüm yönlerini kapsar.

Anahtar Kelime Araştırması

Üst sıralamaya ulaşmak ve daha fazla arama motoru trafiğini artırmak için bir plan geliştirmeye yardımcı olmak için, SEO danışmanlık hizmeti veren kişi veya şirketler, hangi anahtar kelimelerin sıralaması için en anlamlı olacağını belirlemek için derinlemesine anahtar kelime araştırma yürütecektir.

SEO Başarısı için Yol Haritası

Bir denetim tamamlandığında,  SEO danışmanlık hizmeti veren kişi veya şirketler, en kısa sürede en etkili olandan başlayarak bir iyileştirme planı hazırlayacaktır. Yol haritaları hedeflerinizi ve mevcut sıralamanızı dikkate alır ve hem kısa vadeli hem de uzun vadeli SEO projelerini içerir.

Rakip analizi

SEO sizin için önemliyse, şansınız rekabetiniz için önemlidir. SEO danışmanları, en iyi rakiplerinizin SEO ile neler yaptığını, yapmadıklarını ve siteniz için bu bilgileri en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını derinlemesine inceleyecektir. Sayfadaki optimizasyon taktiklerini, hangi anahtar kelimeleri hedeflediklerini, sitenin içerik stratejisini ve backlink stratejisini inceler. Araştırma sayesinde hedef, rekabetinizin ne yaptığını geriye doğru tasarlamak ve sitenizi daha iyi sıralamak için fırsatları keşfetmek olacaktır.

Backlink Denetimi

Bir backlink profili bir site oluşturabilir veya bozabilir. Çeşitli araçlar kullanarak, sıralamalarınıza yardımcı olup olmadığını veya zarar verdiklerini belirlemek için backlink profilinizi analiz etmek gerekir. Daha sonra, arama motoru optimizasyonunuza yardımcı olmak için mevcut bağlantılarınızı düzeltmek, iyileştirmek ve oluşturmak için bir plan geliştirilir.

Yüksek Kaliteli Link Oluşturma

Seo Danışmanlık hizmeti veren kişi veya şirketler, backlink profilinizi denetledikten sonra, siteniz için benzersiz ve alakalı bağlantı oluşturma fırsatlarını araştırır. Herhangi bir bağlantı kurma kampanyasında, SEO danışmanları, düşük kaliteli bağlantıların büyük miktarları için değil, kaliteli geri bağlantılar için çalışırlar. Bir bağlantı kurma planı hazırlamak ve yürütmeye yardımcı olmak için endüstrinizi, hizmetlerinizi ve fırsatlarınızı dikkate alır.

Web Sitesi Yeniden Tasarım Danışmanlığı

Sitenizi yeniden tasarlamayı planlıyorsanız bir SEO şirketine ihtiyacınız vardır. Yeniden tasarımlar görsel olmaktan çok daha fazlasıdır ve en iyi SEO uygulamalarını oluşturmak için harika bir fırsattır. İşletmeniz ilgileniyorsa veya bir yeniden tasarım yapmayı düşünüyorsa, SEO danışmanları görsel tasarım geribildirimi, dönüşüm önerileri sunar, site yapınızı gözden geçirir, içeriği kontrol eder, temel sayfa optimizasyonu sağlar ve kullanıcı deneyimini sürdürmek için ihtiyacınız olan geri bağlantılar ve sıralamalar ile ilgili tüm yönlendirmeleri belirler. Yeniden tasarlama sırasında bir SEO danışmanlık şirketini bir araya getirmek, sizi trafikte ve sıralamada geriye götürebilecek felaketli SEO hatalarını önleyebilir.

Aylık Derinlemesine Raporlama

Başarılı bir SEO kampanyasının en önemli yönlerinden biri, sonuçları değerlendirmek ve yeni SEO trendleri, Google algoritması güncellemeleri ve yeni fırsatlar etrafında planları uyarlamaktır. Verilerinizin sonuçlara nasıl girdiğini görmenize yardımcı olmak için, temel performans metrikleriniz, sizin için neler başarıldığını, gözlemlerini ve önümüzdeki aylar için planınızı içeren aylık bir rapor vermelidir. Şeffaflık, SEO danışmanlık hizmetlerinin büyük bir parçasıdır ve amacı size bunu sağlamaktır.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla