Neden Vargonen?

Neden Vargonen?

2001 Yılından beri hayatımızda olan Vargonen ile geçtiğimiz yıl tanıştım. Mutlu Müşteriler felsefesi ile yola çıkan firma, bu çerçevede “yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile farklı çözüm paketlerini her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik” olarak sunuyor.

Vargonen; servis verdiği tüm alanlarda testlerinden sunulan servisin sürekliliğinin denetlenmesine, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sunarak biz kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor.

İhtiyaca uygun olarak şekillenen yüksek performanslı e-mail ve web hosting paketleri, yoğun ziyaretçi alan web siteleri için kesintisiz hizmet veren sunucu hizmetleri ile öne çıkan Vargonen, Cloud sunucuları SSD mimarisine sahip EMC VNX Storage sistemleri üzerinde daha hızlı ve güçlü! Öte yandan Vargonen VMAX Cloud ile bulutun ve avantajlarının keyfine varabilirsiniz.

 

Bu sistem sayesinde verilerimizi stabil ve güvenli tutan, her an hızlı bir şekilde destek alabileceğimiz bir platform oluşturan kullanıcı dostu Vargonen’i hepinize öneririm.

Son Yazılar
Yorum ( 3 )
 1. Fatih DORA
  18 Mart 2014 at 10:08 am

  Bende seviyorum vargoneni gerçekten mükemmel bir firma ;)

 2. Hasan T.
  21 Ekim 2014 at 8:46 pm

  Uzun zamandır kaliteli bir hosting firması arıyordum. Galiba bu öneriyi dikkate alacağım.

 3. fikri yilmaz
  1 Mart 2019 at 4:33 pm

  konu açılalı yıllarmış olmuş. Vargonen’de değişen tek şey artan kaliteli hizmet anlayışı. Şimdi bir de sitelerini ve hizmetlerini yenilediler. Başka firmaya değişmem

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla