Jorgen’den Selam Var!

Daha önce sizlere söz etmiştim Tutorial Magazine çok başarılı bir rehber, tasarımını da yenilemiş üstelik. Peki neden bir kez daha duyurduk ?Jorgen kardeşimiz genç bir Norveçli, bu siteye epeyce bir emek veriyor, üstelik yeni tasarımı da aynı klasmandaki diğer sitelerden açık ara iyi.

Jorgen İstanbulu da ziyaret etmiş, manzaraya hayran kalmış olacak ki tek bildiği cümle “Bir Bira!”

Bir gün geri gelirse boğaza karşı biralar benden dedim. Unutmadan size de selamı var..

Haftaya böyle ilginç başladık, haftanın derlemesi yine kaynadı olsun geç olsun güç olmasın diyelim, bu arada sizden gelen mektupları mümkün olduğu kadar yanıtlamaya çalışıyorum. Yanıtlamadığım postalar ise kendi sitelerinin incelenmesini isteyenler ve ısrar ve inatla link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar.

Ben kendi hoşlandığım uygu gördüğüm linkleri ekliyorum Her Gün bölümüne, onun dışında da özelden ya da sitede isteğe özel analiz yapmıyorum, çünkü inandırıcı gelmiyor ve olay bir süre sonra reklam kokan hareketlere dönüyor.
Bunu da bir kez daha hatırlatmış olalım.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
 1. Jørgen
  16 Mart 2009 at 10:41 am

  Hi Hasan, thanks for telling people about the new design! :) Google Translate helped me understand most of your post ;)
  – Jørgen

 2. Mehmet
  2 Ocak 2012 at 2:11 pm

  Sanırım sitede sorun var şu an. ya da chrome’da hatalı. http://www.tutorialmagazine.com Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/tutotro9/public_html/cake/libs/debugger.php on line 99

  Hatası veriyor. cakephp hatası olabilir.

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla