Güven Kavramını Konuşacağımız Digital Age Summit için Geri Sayım Başladı.

Güven Kavramını Konuşacağımız Digital Age Summit için Geri Sayım Başladı.

8 Mayıs 2018 tarihinde Four Seasons Bosphorus Istanbul’da bu yıl 12’ncisi düzenlenecek zirvede “güven” kavramı her açıdan ele alınacak.

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından düzenlenecek olan Digital Age Summit 2018’de; dijitalleşme, teknolojik gelişim ve yeni iş modellerinin etkileri Türkiye ve dünyadan dijital dünyaya yön veren konuşmacılarla beraber işlenecek. Ana konferansın yanı sıra bir dizi yan etkinlik ve buluşma da etkinliğin programı arasında yer alıyor.

2017 yılında 2800 katılımcı ve 83 konuşmacının ağırlandığı dijital zirvede geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada dijital sektöre yön veren yıldız isimler konuk ediliyor. Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları arasında; Siyah Kuğu’nun yazarı, risk mühendisliği profesörü Nassim Nicholas Taleb; Vivaldi Technologies Kurucusu ve Opera web tarayıcısının yaratıcısı Jon Stephenson Von Tetzchner; Amazon Web Services Teknoloji İnovatörü ve Ürün Kategorisi Başkanı Tatyana Mamut; Ambrosus’un Üründen Sorumlu Başkanı ve nesnelerin interneti teknolojisinin öncü isimlerinden olan Vlad Trifa; Avrupa’nın en etkin açık inovasyon platformlarından The Heart’ın eş kurucusu ve CEO’su Tomasz Rudolf; pazarlama teknolojileri alanının önde gelen fikir liderlerinden Tamara McCleary; IBM Türkiye CTO’su Sevilay Kurt ve Comodo Group Inc.’in CTO’su Egemen Taş gibi isimler yer alıyor.

Kurum içi inovasyon ve veri odaklı pazarlamayı konu alan iki farklı seminerde, katılımcılar en önemli trendleri global ve yerel vaka incelemeleri eşliğinde dinleme fırsatı elde edecek. Katılımcılar ayrıca marka güvenliğinden müşteri yolculuğu haritalamasına, veri stratejisinden hızlı prototiplemeye kadar birçok güncel başlığı konu alan workshopları da takip edebilecekler.

2007 yılından beri düzenlenen Digital Age Summit; teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan Digital Age Summit’e katılmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için http://digitalagesummit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla