DevFest Sivas 2015 11 Aralık’ta

DevFest Sivas 2015 11 Aralık’ta

GDG Sivas ekibi bu sene 2.sini düzenleyeceği DevFest ile 11 Aralık’ta Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’nde sizlerle olacak.

 DevFestler, Google tarafından yazılım geliştiricileri bir araya getirmek için her yıl düzenlenen etkinlikler dizisidir. Google, 2011’den itibaren bu etkinliklerin organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmıştır. GDG SİVAS  2014 yılında organize ettiği DevFest 2014’de yaklaşık 600 kişilik bir katılım sağlanmıştı.

GDG SİVAS , DevFest 2015 de 6 konuşmacı 4 workhop olacak.

Konular : Seo Optimizasyonu ,Mobil Uygulamalarda Tasarım Süreci, Android Performans Optimizasyonu, Yeni Medyada Girişimcilik, Mobil Fırsatlar.

Konuşmacıları arasında benim de bulunduğum organizasyonun diğer konukları arasında Mehmet Aca, Tuncay Tunca Arda, Sonat Kaymaz, Özkan Altuner, Burak Aydın, Orhun Mert Şimşek, Hasan Yaşar, Kaan Gülten, Mehmet Sedat Kurt, Erdem Lafcı gibi isimler bulunuyor.

gdg2

Ayrıca etkinlikte Android 101, Making Custom Wiew on Android, e Ticaret , Mıt App İnventor gibi konu başlıkları altında workshop’lar da yer alacak.

Sivas ve çevresinde bulunan herkesi bu değerli organizasyona bekliyoruz.

Sizler de birbirinden renkli konuşmacıların olacağı, tüm gün boyunca teknoloji ve yeniliklerin konuşulacağı bu şahane etkinliği kaçırmayın.

Etkinlik Zamanı: 11 Aralık 2015 Cuma
Etkinlik Yeri: Kültür ve Kongre Merkezi

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
  1. panel Çit Fiyatları
    25 Aralık 2015 at 9:57 am

    Vay Çok Hoşuma gitii Teşekkürler

  2. jiletli panel çit
    28 Aralık 2015 at 9:21 am

    benim bir yakınımda katılmıstı bu etkinliğe çok değerli bilgilerin olduğunu anlatmıştı gerçektende öyleymiş sitenize teşekkür ederim faydalı haberler verdiğiniz için

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla