Son Yazılar
Yorum ( 8 )
 1. Serkan
  15 Aralık 2015 at 10:19 am

  LogoNun bu denli tEpki toplamasının nedeni yeniliğe açık olmamak ya da Herşeyi eleştirmeye aLışkanlığımız değil, logolar değiştirilirken markAya olan bağlılıK değiştirilmemeli, bunu arçelik, starbucks, spoTify gayet güzel gerçekleştirdi. Burada ise tamamen bir ajansa güven sonucu ortaya çıkan enkaz Var. Bunu görmemiş olmanız Ve iyi yanlarına bakıyor olmanız şaşırtıcı.

 2. sayyid
  16 Aralık 2015 at 11:45 am

  hasan bey Size kesinlikle katılmıyorum. herşeyden önce eski yeni karşılaştırması yersiz, hele ki optik denge ile çözülebilen bir sorunu logoyu yermek için ifade etmeniz bence olmamaış. ancak şu da bir gerçek ki da font dan 6 dolara alınan fontu 50.000 dolara boynere cakmak çok da haklı bir twit. tabi 50.000dolar ödemişse boyner. kısacası logo güzel ama hiç eskimeyecek diye nitelendirmek de saçma! herşey ve herkez eskir. yalansa yalan de

 3. fatih vural
  18 Aralık 2015 at 10:09 am

  Optik denge konusundaki yorumunuza katılıyorum. Ancak insanlarda bıraktığı izlenime gelince ilkinin taşıdığı karakteristik özellik ikincisine yansımamış. Bu türlü yenilikler çok akıl kârı görünmüyor. Aslında tepkiler bununla alakalı olsa da yorumlayanın teknik bilgisi yetersiz ise yanlış ifade etmiş olabilir. İşin ehli eleştirilerden -eleştiri sebebini- filtreleyip alabilmeli.

  Not: yorum formunuzdaki tüm karakterleri “zorunlu” olarak büyük harfle yazdırmanız kullanıcı deneyimine aykırı olmuş. Sevgiler saygılar..

 4. kozmetık
  25 Aralık 2015 at 5:03 pm

  güzel olmuş

 5. pendik
  27 Aralık 2015 at 3:51 pm

  Güzel bir logo bende bu karakterleri su kaçağı bulma Pendik sitemde kullanıcam baya iyimiş.

 6. RAMİZ
  27 Aralık 2015 at 4:41 pm

  Görüşlerinizin tamamına katılıyorum üstad. İnsanların mevcut logoya alışmış olmasından dolayı günümüzde birçok şirketin ortak sorunu bu tür radikal değişiklikleri yapamamasıydı. bÖYLESİNE BÜYÜK BİR MARKANIN YAPTIĞI BU RADİKAL DEĞİŞİKLİK HER ŞİRKETE ÖRNEK OLACAKTIR.Şuan dikkatimi çeken şey neden dijital tarafta da eş zamanlı bir çalışma yapılmadığı? Sitesi kullanışlı görünsede oldukça hantal bir yapıya sahip.

  Dipnot: birde sitenizde yazıların büyük olması(yorum bölümüde dahil) kullanıcı açısından biraz can sıkıcı bir durum. Şahsi görüşüm olup, kişisel zevkiniz değilse bu konuda yardımcı olabilirim.

 7. Emre
  18 Ocak 2016 at 1:39 am

  Gerek var mıydı tartışılır ancak daha farklı bır logo olabılırdı bence.

 8. Dali
  19 Ocak 2016 at 1:26 am

  Hasan bey boynerin yeni logosu sizce de singer markasının fontuyla rengiyle boşluklarıyla aynı değil mi?

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla