Beyazperde.com’dan Yeni Tasarım

logo_beyazperdeYıllardır Mavi-Beyaz tonları ile gözümüzün aşina olduğu Beyazperde.com, MyNet bünyesine geçtikten sonra henüz bir yıl olmadan yeni tasarımı ile kullanıcı karşısına çıktı.

Sitenin yeni tasarımı Young New Media’nın daha önce yaptığı ve dönem içinde geliştirerek getirdiği sade tasarımı ne yazıkki her bakımdan aratıyor.

Son Yazılar
Yorum ( 8 )
 1. kerem
  21 Temmuz 2007 at 8:27 am

  eski tasarımı siteyi çok ziyeret etmediğim için hatırlayamadım ama ben yeni tasarımı çok sevdim.

 2. Canol Gökel
  21 Temmuz 2007 at 9:21 am

  Beyazperde o eski sadelik anlayışından tamamen vazgeçmiş. Çok kötü bir karar çünkü bu anlayış benim Sinema.com yerine Beyazperde.com’u seçmemi sağlıyordu. Artık ikisinin arasında yazarlar dışında pek bir fark kalmadı. Beyazperde.com’un eski tasarımını bir webmaster olarak gördüğümde farklı bir anlayışla yapıldığı hemen gözüme çarpardı. Okuyucu düşünülerek yapılmış sade bir tasarıma, yüksek bir kullanılabilirliğe sahipti.

  Bir şekilde Beyazperde.com ekibine de mail atıp bir okuyucu olarak tepkimi dile getirmeyi düşünüyorum. Sanıyorum bu kötü tasarımda Beyazperde.com’un MyNet tarafından alınmasının da bir şekilde etkisi var…

 3. fatih
  21 Temmuz 2007 at 12:24 pm

  Mynet tasarım yetersizliğini maalesef bu siteye de aktardı. Önceki tasarımı aratan bir tasarım çıkarmışlar. Kullanılablirlik ve görünüm açısından da sorun

 4. fosil
  24 Temmuz 2007 at 12:50 pm

  http://www.diyorum.com/index.php/mynetin-sinema-sayfalari-seninki-benden-beyaz/
  adresinde ben de bu konu hakkında bir kaç fikir belirtmiştim.

 5. kenandogus
  30 Temmuz 2007 at 4:38 pm

  Gerçektende yeni tasarımdan haz etmedim.Eski tasarım daha sade ve gözü yormuyordu.Tanıdık bir mahallede dolaşıyor gibi iken, şimdi,sokağın bile yabancısı konumuna düştük.Sanırım eski sıklıkta ziyaret etmeyeceğim.Başka alternatif sitelere bakacağız.Yenilik demek karmaşa yaratmak değildir beyler.

 6. Canol Gökel
  12 Ağustos 2007 at 3:39 pm

  Sinema.com da tam tersine daha sade ve güzel bir tasarımla karşımıza çıktı birkaç ay önce. Roller tam anlamıyla değişti. Ben artık oralarda daha çok geziniyorum :)

 7. murat
  9 Şubat 2010 at 1:11 pm

  eski tasarım daha iyidi

  Ruyasoft

 8. Akınsoft İzmir
  19 Nisan 2022 at 2:15 am

  Akınsoft İzmir Bayi olarak E- Dönüşüm Wolvox ERP Ön Muhasebe Genel Muhasebe İK Otel Restoran Barkotlu Satış ve Diğer Tüm Programların Satış Eğitim ve Desteğini

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla