Her Telden…

kahval2342

Kalabalık kahvaltı sofralarını sever misiniz? Hani şöyle 2-3 çeşit peynir-zeytin, ballar kaymaklar yumurtalar. Durun mideniz guruldamasın!
Tasarımcılar için bugün öyle bir gün,  soframızda her çeşitten mevcut.

Rüyalarınızın Logoları
Logo from dreams yeni logo showcaselerinden biri. Logo tasarlayacaksanız ve nereden başlasam diyorsanız….

İkoncular Buraya
İster sitenizde ister bilgisayarınızda ikon ihtiyacınız var ise, Specky Boy sizler için en iyi 25 ücretsiz ikon kaynağını derlemiş.

WordPress Temaları
Aslında pek sık yer vermesekte bugün WordPress kullanıcıları için basit sade ve leziz temalar sunan wpzone.net soframıza konuk oluyor.

Daha Fazla 2.0
Web 2.0 furyasına bu kezde başka bir logo showcase dahil oluyor. LogoTwo.com sadece web 2.0 stilindeki logoları sergileyen bir site.

Renkli Dünyalar
Hayır bu bir magazin dergisi adı değil! WearPalettes sizler için fotoğraflar üzerinden üretilmiş ilginç ve ilham verecek renk paletleri sunuyor.

Son Karar Sizin!
Burası kurumsal bir site. Etiler’de yerleşik bu ajans web tasarım hizmetleri vermekte. Web tasarımına yeni bir soluk getiren(!) bu siteyi incelemeden sofradan kalkmayın!

5 Yorum

 1. Sercan ÜZEL   •  

  Gerçekten güzel bir paylaşım olmuş..

 2. Harun Sara   •  

  Bu kurumsal siteyi yapan tasarımcıyı da şirketi de.. alnından öpmek isterim. Getirdikleri yeni soluktan dolayı tebrik de edeim. Paylaşımlar çok harika ama bu siteye çok güldüm.

 3. BloGrafik   •  

  Temalar güzelmiş şahsen çok hoşuma gitti.

 4. Mustafa MORBEL   •  

  Harika bir kurumsal kimlik olmuş. Tasarımda yeni arkadaşlara ışık tutacağına inanıyorum.
  Hep hayalimde böyle bir web sitesi hazırlamak vardı. :( nasip değilmiş..

 5. jegraphy   •  

  Her şey çok güzel.
  Bu işin nasıl olması gerektiğini gösteren örneklerin ardından, Nasıl olmayacağını gösteren bir örnekle final… Enfes.. Tebrikler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>